Przejdź do treści

Aktulaności

4 months ago

⚽⚽⚽ Ostatnie wolne miejsca !!!

Funinio Fun Camp 21.08-25.08 - to Camp rekreacyjny, oczywiście nie unikniemy grania w piłkę (bo to kochamy❤️💙), ale zamierzamy się przede wszystkim dobrze bawić !!!
Link do zapisów :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXZSqIflqcYuFWzqIZl3QeWxTT_5xu24Bucnue08z3geygvg/viewform?usp=sf_link

Natomiast Funinio Pro Camp 28.08-01.09 to już "inna zabawa" , specjalistyczne treningi Futsalu, treningi bramkarskie, motoryczne i indywidualne ...dla tych którzy kochają piłkę jeszcze bardziej !!!

Link do zapisów : ... See more

4 months ago

Co sprawia, że piłka nożna jest tak wyjątkowa? To sport, który zdobył serca milionów ludzi na całym świecie, pełen pasji, emocji i jedności ❤ Ale dlaczego właśnie piłka nożna stała się tak popularna?

Piłka nożna ma uniwersalny charakter i jest w stanie jednoczyć ludzi niezależnie od ich pochodzenia czy kultury. Jest prostą grą, dostępną dla każdego. Chwile spędzone na boisku wypełnione emocjami i napięciem są niezapomniane. Piłka nożna to również międzynarodowy język, który przekracza granice 🌎

W Funinio Szczecin pragniemy podzielić się tą pasją ... See more

4 months ago

⚽⚽⚽ Mamy kilka wolnych miejsc....dlatego otwieramy nabór na nasze Campy także dla zawodników spoza akademii 🐓

Funinio Fun Camp 21.08-25.08 - to Camp rekreacyjny, oczywiście nie unikniemy grania w piłkę (bo to kochamy❤️💙), ale zamierzamy się przede wszystkim dobrze bawić !!!
Link do zapisów :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXZSqIflqcYuFWzqIZl3QeWxTT_5xu24Bucnue08z3geygvg/viewform?usp=sf_link

Natomiast Funinio Pro Camp 28.08-01.09 to już "inna zabawa" , specjalistyczne treningi Futsalu, treningi bramkarskie, motoryczne i indywidualne ...dla tych którzy ... See more

4 months ago

W trakcie intensywnych treningów piłkarskich dzieci tracą dużo płynów, dlatego tak ważne jest, aby uzupełniać utracone nawodnienie. Regularne picie wody podczas treningu pomaga utrzymać odpowiedni poziom hydratacji, co wpływa na wydajność i koncentrację dziecka 🧠

Dlatego też zwracamy uwagę wszystkich rodziców na znaczenie dostarczania odpowiedniej ilości płynów swoim małym gwiazdom. Niech to będzie nawyk: butelka wody na treningu, w przerwach i po nim! 💧

#funinioszczecin

4 months ago

Rocznik 2011 sezon 2022/2023 🔥
Młodzik młodszy ma za sobą intensywny sezon, drużyna przez cały rok rywalizowała zarówno w lidze jak i na turniejach.
Zespół prowadzony przez trenerów Łukasz Miękus i Olivier Kowalik, wiele razy pokazywał jak duży potencjał sportowy drzemie w tej ekipie. Część chłopców objęta była dodatkowymi treningami futsalu, gdzie pod okiem trenerów Miłosz Kocot i Karol Ława zgłębiali tajnik tej gry a jednocześnie stawali się bardziej wszechstronnymi zawodnikami.
W lidze graliśmy dość nierówno, świetne mecze przeplataliśmy trochę ... See more

4 months ago

Czas podsumowań sezonu 2022/2023...na pierwszy ogień 🔥- Trampkarz 🐓.
Najstarsza ekipa w Funinio rosła na naszych oczach....🔝
Cały sezon stał pod znakiem wymagającej rywalizacji w Terenowej Lidze Trampkarza, wymagającej bo większość chłopców w naszym zespole to rocznik 2010 oraz kilku 2009.
Rywalizowaliśmy z zespołami w których często o sile drużyny decydowali chłopcy urodzeni w 2008 roku, co powodowało, że fizycznie byliśmy zespołem zdecydowanie słabszym .
Zespół pod wodzą trenerów Mateusza Króla i Grzegorza Tarasewicza z meczu na mecz wyglądał coraz ... See more

5 months ago

Dbamy o to, aby przegrane mecze nie były dla naszych małych zawodników obciążeniem emocjonalnym, ale za to motywatorem do dalszego działania. Wspólnie dążymy do celu mimo przeciwności i doskonalimy się, w tym, co najbardziej kochamy! ⚽

➡ “Porażki często zostają w głowie na długi czas, mimo tego trzeba robić swoje i iść do przodu” ~ Frank Lampard.

#funinioszczecin

5 months ago

Rodzicu! Nie wiesz, jakie obuwie sportowe wybrać dla swojego dziecka? – nadchodzimy z pomocą! 👣

Dobór odpowiednich korków dla dziecka nie może być przypadkowy. Dzięki odpowiednim butom komfort gry będzie na dużo wyższym poziomie. Dodatkowo znacznie zmniejsza się ryzyko powstania kontuzji. Warto zwrócić uwagę na nawierzchnię boiska. W zależności od jej struktury na nogach powinien znaleźć się inny rodzaj buta. Niedopasowanie go do nawierzchni nie tylko powoduje dyskomfort, ale też może prowadzić do nadmiernego obciążenia mięśni i stawów.

✅ NA NATURALNĄ ... See more

5 months ago

Fotorelacja z turnieju 1x1 zawodników rocznika 2011 📸

💙❤🐔
#MistrzostwaPomorzaZachodniego1x1

5 months ago

Poczynania zawodników z rocznika 2012 w turnieju 1x1

💙❤🐔
#MistrzostwaPomorzaZachodniego1x1

« 1 of 2 »